Powered By Blogger

צוות צלמים - סטייל צלמים

יום ראשון, 2 ביוני 2013

מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים
מתכננים אירוע פרטי או אירוע חברה ? לא משנה איזה אירוע אתם חוגגים אם זה חתונה, בת מצווה, בר מצווה, כנס, יום כיף לעובדים, מסיבת סוף שנה, מסיבת פורים, יום הולדת או כל אירוע אחר אתם חייבים להזמין צלם מגנטים לאירועים איכותי שיפיק לבעלי השמחה ולאורחיו תמונות מגנט איכותיות שישמרו למזכרת לזמן ארוך.
כיום זה כבר ידוע לכולנו אין אירוע בלי תמונות מגנט האטרקציה שכבשה את ישראל ואת העולם כולו.

מגנטים לאירועים-יתרונות
להזמנת צילום מגנטים לאירועי שלכם יש יתרונות רבים, בין אם זה אירוע גדול או קטן ובין אם מדובר בכנס או יום כיף אני ינסה להסביר את היתרונות לפי סוג אירוע.

צלם מגנטים לחתונה-יתרון באירוע גדול
היתרון בצילום מגנטים בחתונה הוא אדיר ראשית הזוג מקבל עוד פן צילומי שצלם הסטילס הראשי של האירוע לא יוכל להעניק לזוג המאושר מכיוון שהצלם מתרכז יותר בזוג, במשפחה וקצת באורחים בעוד שאצל הצלם מגנטים לאירועים הכל הפוך למעשה הצלם מגנטים מתרכז בזוג ובמשפחות קצת על מנת להפיק להם תמונות מוגדלות מתנה ומעבר לכך הצלם מגנטים לאירועים מתרכז בתמונות האורחים ובחברים הכי קרובים.
בזמן הריקודים הצלמי מגנטים יסתובבו בין האורחים ויצלמו תמונות מצחיקות ויפות וינציחו על תמונה שתופק במהלך האירוע (LIVE) ותינתן לאורחים ולחברים זמן קצר לאחר הצילום. היתרון הגדול ביותר והבולט ביותר זה הדיסק שתקבלו מספר ימים לאחר החתונה. אנו בסטייל צלמים בניגוד לכל העוסקים בהפקת המגנטים לא צורבים לכם בסוף האירוע את התמונות נותנים לכם דיסק בעטיפת נייר או פלסטיק ריק מקבלים את הכסף והולכים, בסטייל צלמים אנו מאמינים בשירות ותוצאות עד הסוף ומבינים שהלקוח הוא חלק אינטגרלי לא מבוטל כגורם להצלחת חברת הצילום שלנו. לאחר שנים של עשייה אנו בסטייל צלמים יודעים שהלקוח הוא הכרטיס ביקור הכי טוב. 

צלם מגנטים לבת מצווה-לברית-לבריתה-יתרון צילום מגנטים באירוע קטן
באירועים קטנים היתרון גדול יותר, משמעותי יותר ואסור לוותר עליו. ראשית צלם סטילס לאירוע קטן עולה בין 700 ש''ח ל- 900 ש''ח בעוד צלם מגנטים אחד לאירוע קטן יקח ממכם בערך אותו מחיר אך עליכם לוודא כי צלם המגנטים מקצועי ועל ידי כך תרוויחו גם צלם מגנטים שישאירו מזכרת נפלאה לבעלי השמחה, למשפחה ולאורחים.
מעבר לתמונות מגנט שיופקו בסטייל צלמים מעניקים לכם מספר ימים לאחר האירוע דיסק אם תמונות לאחר עריכה, עיבוד ומיון הדיסק מגיע בעטיפה מודפסת עם דיסק מודפס כאשר הקבצים מוכנים לפיתוח באיכות גבוהה במיוחד.
שימו לב לצערי ישנם בענף צילום המגנטים יותר מידי "צלמים" שאין בידם מושג קלוש בצילום או הכנת הדיסק ללקוח ורואים בדבר כאטרקציה בלבד התמונות מגנט שלהם באיכות ירודה מאוד והדיסק עם התמונות ניצרב בסוף האירוע וניתן לכם בסוף האירוע . לא בסטייל צלמים תחום הצילום מגנטים הוא תחום קטן אצלנו אבל אנו שומרים על סטנדרט גבוהה ולא משנה באיזה עבודת צילום מדובר אם זה צילום מגנטים ביום הולדת של ארבעים ילדים או חתונה של חמש מאות אורחים אם מדובר בחבילת צילום שכוללת וידאו, סטילס, או רק צילום מגנטים תמיד ניתן את המקסימום שאנו יודעים לתת את התוצאות שאנו יודעים לתת וכל זה באהבה וברצון לשמור על מוניטין יוצא דופן בתחום הצילום בישראל.

מגנטים לאירועים-מחירים
* שני צלמים בצוות (צלם ומפיק) מומלץ באירועים מעל 120 מוזמנים מחירים בין 1000 ש''ח ל 1300 ש''ח.
כולל הפקה של תמונות מגנטים לאורך כל האירוע ו 12 הגדלות A5 מתנה + דיסק לאחר עריכה ומיון.

* צלם מגנטים אחד מומלץ באירועים עד 120 מוזמנים מחירים בין 600 ש''ח ל 1000 ש''ח.
כולל הפקה של תמונות מגנטים לאורך כל האירוע ו 12 הגדלות A5 מתנה + דיסק לאחר עריכה ומיון.

מגנטים לאירועים-מסגרות
החשיבות למסגרות המגנטים היא עליונה ותקבע אם תמונות המגנט תהיה מושלמת או לא עליכם לבחון היטב את המסגרות המופיעות באתר של הצלם מגנטים איתו אתם רוצים לסגור במידה ואין לו באתר מסגרות איכותיות, מיוחדות ויפות זה מראה על יכולת גרפית נמוכה של הצלם. אל תתפשרו תזמינו את הכי טוב תזמינו את סטייל צלמים.


כל שעליכם לעשות זה ליצור קשר דרך האתר של סטייל צלמים או לחייג לנייד 0574444949 אנו נשלח לכם במייל הזמנת עבודת צילום מסודרת אתם מחזירים לנו אותה חתומה וזהו. מספר ימים לפני האירוע גרפיקאי מקצועי יוצר איתכם קשר על מנת לעצב לכם מסגרת ייחודית לפי קונספט ובהתאם לאירוע שלכם.            
                                      

סטייל צלמים
חברת צילום מקצועית וותיקה ואמינה הקיימת מספר רב של שנים ומנוהלת במקצועיות ובשמירה על סטנדטים
גבוהים. סטייל צלמים חבילות צילום לאירועים וצילום מגנטים לאירועים.
אז אם אתם מתכננים אירוע זה הזמן להזמין את סטייל צלמים להנציח אותו.

מגנטים לאירועים-סוגי אירועים

צלם  מגנטים לאירועים
צלם מגנטים לארועים* מגנטים לאירועים
* צלם מגנטים
* מגנטים לחתונה
* מגנטים לבת מצווה
* מגנטים לחינה
* מגנטים לבר מצווה
* מגנטים לברית
* מגנטים לבריתה
* מגנטים לימי כיף
* מגנטים לכנסים

מגנטים לאירועים-פייסבוק
סטייל צלמים נותנים שירות לבעלי האירוע ובמידה ובעל השמחה רוצה אנו נעלה את תמונות המגנט שצולמו לדף הפייסבוק שלנו שם כל אורח יוכל לתייג או להוריד את תמונתו.

סטייל צלמים-מזל טוב
בהזדמנות זאת צוות סטייל צלמים מאחל לכם מזל טוב ומקווים כי תינתן לנו הזכות לצלם באירוע באירוע שלכם.


מגנטים לאירועים | מגנטים לחתונה | מגנטים לבת מצווה | צלם מגנטים |  צילום מגנטים לאירועים


גוגל אקספרטס - קידום אתריםאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה